Flexibilní pracovní doba

Svým klientům se snažím vyjít maximálně vstříc a plně chápu, že pracovat se musí a na sebe máme čas až navečer. Proto přijímám objednávky i po 17 hodině.

Poradenství - konzultace

Jsem si vědoma, že ne každý může vědět která metoda tomu danému člověku má správně vyhovat. Ráda poradím. Masáže, cvičení a tanec je můj život. 

Kvalitní přírodní přípravky

K masírování používám kvalitní přírodní přípravky od renomovaných firem, žádné laciné náhražky. Z vlastní zkušenosti vím, že kvalita se projeví na Vaší spokojenosti.

KINESIOTAPING

Pro svou práci používám vysoce kvalitní kinesiotejpy značky EPOSTAPE.

 

Kouzlo kinesiotapingu spočívá ve speciální pružné pásce. Protože se aplikuje na kůži v protažení (např. ohnutá záda), páska se po narovnání zvrásní (smrskne zpět). A právě toto zvrásnění přináší léčebný účinek. Kůže se totiž nadzvedne, čímž vznikne mezi segmenty kůže a svalem prostor, díky kterému se zlepší prokrvení a tok lymfy a zároveň se sníží tlak na kožní receptory. Klient pak tyto změny vnímá jako snížení bolesti a přehřátí. Páska kloubům ukazuje, kam až mohou bez větších obtíží zajít a přitom nelimituje rozsah pohybu kloubů.

 

Kinesiotaping však může pomoci i jinde - podpořit nožní klenbu, nedostatečnou funkci vazů, korigovat vbočený palec nohy, aktivovat oslabené svaly a pomoci ochrnutým částem těla (např. při obrně lícního nervu v obličeji) a naopak přetížené svaly relaxovat. Díky zlepšení krevního a lymfatického oběhu, také urychluje vstřebávání otoku i hojení jizev v oblepené oblasti.

 

Certifikáty