Flexibilní pracovní doba

Svým klientům se snažím vyjít maximálně vstříc a plně chápu, že pracovat se musí a na sebe máme čas až navečer. Proto přijímám objednávky i po 17 hodině.

Poradenství - konzultace

Jsem si vědoma, že ne každý může vědět která metoda tomu danému člověku má správně vyhovat. Ráda poradím. Masáže, cvičení a tanec je můj život. 

Kvalitní přírodní přípravky

K masírování používám kvalitní přírodní přípravky od renomovaných firem, žádné laciné náhražky. Z vlastní zkušenosti vím, že kvalita se projeví na Vaší spokojenosti.

ZUMBA

Co je Zumba:

Zumba je moderní "tanec", nebo spíše fitness program. Jedná se o spojení latinsko - amerického tance a aerobního cvičení. V Zumbě se naučíte základní kroky salsy, merengue, reggaetonu, bellydance a tanga, které spojíte s energetickým aerobním cvičením. V Zumbě se střídá karsko trénink, svižné a pomalé části. Při tomto dynamickém fitness programu nádherně vytvarujete vaší postavu, spálíte přebytečné tuky a navíc se příjemně uvolníte. Při Zumbě se Vaše tělo příjemně protáhne.

 

Stručná historie: 

Zumba vznikla náhodou poměrně nedávno. V roce 1999 v Columbii, kdy při hodině aerobiku cvičitel zapomněl CD s aerobní hudbou a namísto toho pustil latinsko - americké písně typu salsy. Cvičitel tudíž na tuto hudbu improvizoval a předcvičoval dle své fantazie. Díky jeho "zapomnětlivosti" vznikl nový fitness program - ZUMBA.

 

Oblečení Zumba:

Při "cvičení" a "tančení" Zumby je důležité zvolit ten správný oděv. Při jedné hodině doslova propotíte veškeré oblečení, ale i tak budete zářit od ucha k uchu. Termoprádlo je doslova nepostradatelným doplňkem všech sportovců a tanečníků. Není nic lepšího, než cítit se pohodlně a jako v suchu.

 

Zumba kalhoty:

Pokud se chystáte na Zumbu poprvé, je lepší když si sebou vezmete např. sportovní kalhoty z elastického šusťáku. I při různých kreacích a pohybech se Vám kalhoty nevytahují a nezmění tvar. Tento materiál se navíc lehce udržuje. Dalším trendy kouskem oblečení jsou např. dlouhé kalhoty se cvočky, řasením a kapsami. Tyto kalhoty jsou vhodné nejen na Zumbu, ale i na jiné taneční tréninky, sportovní aktivity, ale i běžné nošení. Dámy, které mají raději přiléhavé oblečení, mohou zvolit outfit upnutých legín, capri kalhot apod.

 

Rozvrh hodin:

Kdy a kde budu předcvičovat se s předstihem dozvíte zde. Nejbližší hodiny budu mít opět po letních prázdninách. Už teď se na Vás těším. 

 

 

den

kde

od - do

pro koho

pondělí

 

 

 

úterý

 

 

 

středa

 

 

 

čtvrtek

 

 

 

pátek

 

 

 

sobota

 

 

 

neděle

 

 

 

 

Certifikáty