Kosmetická masáž

Jedná se o jednu z nejkomlexněji působících masáží. Masáž zahrnuje systematické pohyby, jako je hlazení,hnětení a vyvíjení postupného tlaku na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku a ramen, s cílem navození celkového stavu uvolnění. Ošetření v oblasti očí a čela. Je účinné též k odstranění bolestí hlavy. Veškeré hmatytéž uvolňují napětí mimických svalů a pomáhají proti tvorbě vrásek.

Při masáži obličeje působím na oběhový systém, zlepšuje se prokrvení a zajistím tak pleti lepší přísun živin. Zároveň dochází k odplavení odpadních látek, díky tomu pleť nebude působit unaveně. Masáží docílím odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Masáží se uvolňují mazové a potní žlázy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku.

Kosmetickou masáží uvolňuji napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí - to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní a zjemní výraz ve tváři.

Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.

Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení a dodá pleti výživu a hydrataci.

 

Certifikáty